Skip to main content

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya pazarlama, sosyal medya platformları ve araçlarını kullanarak bir işletmeyi tanıtmak ve mevcut ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak uygulamasıdır. Amaçlanan sonuçlar, soyut olanlardan (marka oluşturma gibi) çok özel olanlara (sosyal ticaret yoluyla ürün satma gibi) kadar değişebilir.

Biz de Global Atlas Reklam Organizasyon olarak sosyal medya pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Sosyal medya ağlarını sizin adınıza yönetiyor ve işletmeniz için en iyi performansı gösteren sosyal medya kampanyaları oluşturuyoruz.

Aşagıdaki platformlarda müşterilerimize servisler sağlamaktayız

 

 

 

 

 

Sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Sosyal medya stratejinizi ve rekabet analizinizi oluşturuyoruz. Hedef kitlenizi, rakiplerinizi, hedeflerinizi ve metriklerinizi belirliyor ve sosyal medyada nasıl başarılı olacağınız konusunda size yol gösteriyoruz.
  • Sosyal medya içeriğinizi hazırlıyoruz. Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya ağlarında paylaşmak üzere yüksek kaliteli içerik ve görseller üretiyoruz. İçeriğinizin markanızı yansıttığından, değer kattığından ve dönüşüm sağladığından emin oluyoruz.
  • Sosyal medya reklamlarınızı yönetiyoruz. Sosyal medya bütçenizi kullanarak erişiminizi artırıyor ve hedefli kullanıcıları web sitenize veya açılış sayfanıza yönlendiriyoruz. Dönüşümleri ve önemli metrikleri takip ediyoruz.
  • Sosyal medya etkileşiminizi izliyoruz. Sosyal medyada paylaştığınız içeriklere gelen yorumları, beğenileri, paylaşımları ve mesajları takip ediyor ve yanıtlıyoruz. Takipçilerinizle iletişim kuruyor ve sadık müşteriler haline gelmelerini sağlıyoruz.

Sosyal medya pazarlama hizmetlerimizle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sosyal medya pazarlama servislerimizlerimizde izlediğimiz genel yol haritası aşağıdaki aşamalardan oluşmaktadır.

 

1- Müşteri profili ve Hedef Kitle profilin Tespit edilmesi

Müşterimizin sattığı ürünler ve verdiği hizmetleri tespit ediyoruz. Daha sonra buna uygun hedef kitle belirliyoruz

 

2- Platformlarda hesapların kurulması ve oluşturulması

Hedef Kitleye ulaşılabilinecek platformlarda müşterimize uygun şekilde , hesap açıp bu hesaplara kişi ve kurumun bilgilerini giriyoruz

 

3- Kampanya ve Pazarlama aktivitelerinin belirlenmesi

Verilen hizmet ve satılan ürünlerin resimleri , yapılacak kampanyaların belirlenmesi ve bu aktivitelerin takvimi oluşturuyoruz

 

4- Hesapların nasıl kullanılacağı hakkında bilgilendirme

Müsterimize kullanılan sosyal medya platformlarında profesyonel araçları nasıl kullanabileceği hakkında eğitim veriyoruz.

 

5- Hesap Yönetimi (İsteğe bağlı olarak)

Eger Müşterilerimiz , iş faliyetleri sebebiyle yeterince zaman bulamıyorsa , müşterilerimiz adına hesaplarını profesyonel ekip arkadaşlarımızla atlas medya reklam tanıtım olarak yönetimini müşterilerimiz adına , hedeflenen pazarlama stratejisine göre biz yönetiyoruz.

 

Sosyal Medya Pazarlama Alanındaki Hizmetlerimizden ve Servislerimizden Faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
    captcha

    Sitede bulunan ve burda belirtilen; Kvkk aydınlatma ve Gizlilik Politikasını okudum ve anladım , Hizmetler için Genel Hüküm ve Koşulları , Kullanım Şartları Sözleşmesini , Açık Rıza Metnini okudum , anladım ve bunları Kabul ediyorum (zorunlu alan).